למקרה שעוד לא יצא לנו להכיר...

היי, אני נועה פלד. אני בת 25 ונולדתי וגדלתי במושב בעוטף עזה. בתור נערה התמודדתי עם הפרעות אכילה מאובחנות במשך כשנה בחטיבת הביניים, כשהבעיה המרכזית נבעה מחוסר הביטחון שלי. לא הרגשתי בנוח עם הגוף שלי, לא הרגשתי שאני אוהבת את מה שאני רואה במראה, ותמיד חיפשתי איך להיראות אחרת. לא הייתי אוכלת, מדלגת על ארוחות ואפילו נשארת רעבה בכוונה. היה לי חסר מישהו שיכוון אותי, מישהו שייתן לי את המענה הרגיש ויראה לי שאפשר אחרת. הייתי מתאמנת כדי לרדת עוד במשקל, מתאמנת כי אכלתי יותר מדי, או כדי להיראות כמו הבנות הרזות באינסטגרם.


לקראת הצבא, כשהורידו לי פרופיל בגלל "תת משקל" סוף סוף החלטתי שאני רוצה לעשות עם זה משהו ממקום אמיתי. והמחשבה שלי לגבי האימונים השתנתה. התחלתי להתאמן כדי לעלות במשקל. כן כן, ממש ככה, מי היה מאמין, הא?הכרתי את עולם המשקלים והתאהבתי. האימונים זה מה שהחזיק אותי גם במהלך הצבא כשהייתי עושה משמרות בחמ"ל של 12 שעות רצוף. האימונים היו הדרך שלי לפרוק, וגם לדאוג לעצמי על הדרך.

סיימתי עם השירות הצבאי שלי במקום בריא יותר, שמרתי על משקל טוב ואפילו עליתי כמה קילוגרמים יפים, ומשם התחלתי להתאמן בבית באופן קבוע. קניתי משקולות, גומיות.. התחייבתי. אפילו עקבתי אחרי בנות באינסטגרם שמעלות אימונים שאני יכולה לעקוב אחריהם. גם כאן, עשיתי עבודה טובה, הרגשתי בריאה יותר, מתחזקת, וממש עובדת על המשמעת העצמית שלי. אבל משהו תמיד היה חסר. כל פעם הייתי צריכה לחפש מראש, לראות אם בא לי או מה בא לי, וגם אז.. זה לא לגמרי היה מדויק. כל פעם הייתי עושה משהו אחר, מאלתרת אימונים.. לא כל כך הבנתי מה אני עושה.

עשיתי מנוי לחדר כושר, למדתי עוד על מכשירים, צורות אימון שונות, המאמנים שם עזרו לי להבין מה בדיוק לעשות ומשם זה התחיל לרוץ אפילו חלק יותר! התחלתי לעלות במשקלים, הייתי גאה בעצמי שאני מתקדמת, גאה בעצמי שאני מצליחה להרים משקלים!

 

מאז עברנו קורונה, עבודה… והחלטתי לעשות עם זה משהו. החלטתי שאני רוצה להיות מה שלי לא היה. אני רוצה להביא בנות למקום שלם יותר. מקום בריא יותר. להראות להן שאפשר לעשות את זה אחרת. להראות להן שיש אור בקצה המנהרה.זו השליחות שלי. ללוות אתכן לאורך כל הדרך, יד ביד, גם כשקשה. אני פה להראות לכן שזה אפשרי.  בין אם המטרה שלך היא חיטוב, עלייה במשקל, או פשוט להתאמן כדי להרגיש טוב, אני פה כדי שתעשי את זה בצורה הכי נכונה שיש שתשמור עלייך בריאה ושפויה. לבנות לך תוכנית, הכי מדויקת שאפשר, כדי שלא יהיה חסר לך כלום ♥

מתאמנות שלי מספרות

מוכנה לקחת את הצעד הראשון?

השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם